«1...3132333435...51»

Felhasználó
10 éve
jól de mi az a hazogság leirásnál hogy Klán alapitoja barna.... xd legalább azt irnák oda hogy jelenjegi klán admin xd
2ui6ci51j4k4cxb62ta.gifthrow.gifQmEItWY.giftatice_04.giftatice_08.gif

Felhasználó
10 éve
jól de mi az a hazogság leirásnál hogy Klán alapitoja barna.... xd legalább azt irnák oda hogy jelenjegi klán admin xd

d2.gifd2.gifd2.gifd2.gifd2.gifd2.gifrl.gifrl.gifrl.gifrl.gifrl.gifrl.gifcl.gifcl.gifcl.gifcl.gifcl.gifcl.gif
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
Nem is értem, hogy lehet ez az életforma, klán admin...
Nagyba wotoznak ts-en szakaszoznak, mondják nagyba eztlőd, aztlőd, aztán elkezd random nyávogni (nyau)... :D
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
10 éve
Bezzeg én... XD
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
10 éve
c:
................

Felhasználó
10 éve
bezzeg a husi...xd

Felhasználó
10 éve
A [FC]-a jó ;DD

Felhasználó
10 éve
janokusnapixd_www.kepfeltoltes.hu_.png
Killerkill, csak a te kedvedért :)
QEFh0dc.png

Felhasználó
9 éve
Alkottal sensei XD
remelem most az aktivak koze sorolsz :P
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
9 éve
Melyik a jó klán?
Én több klánfőnökkel jóban vagyok és hogy jó a klán, vagy nem jó klán, az csak az hogy kinek ez, kinek az. [FC]-re is mondják mindkettőt.
Az a jó klán ahol jól érzed magad!
Ahol vannak ismerőseid esetleg régebbről, mert 1v1-eztél vele vagy sokat beszélgettetek chaten levélben, vagy voltál már vele egy másik klánban, és szívesen veszed ha ír neked meg ilyesmi.
Szóval szerintem keresd fel a klánok fórumjait, olvasgass bele, és ott le lehet szűrni milyen a hangulat a klánban, milyen emberek vannak ott. Sőt szólj hozzá a témákhoz ha van mondanivalód. Sokat számít az is mit írsz, mert Téged is kicsit megismernek ! Továbbá legyél aktív a játékban, és ha úgy érzed, írj egy jelentkezést.
Ebbe meg kell találni a határt, hogy ne csak egy sor legyen hogy : vegyélfelvegyélfellécciiii !!, de nem kell leírni az egész életed sem.
Írd le mióta játszol, milyen klánokban voltál, esetleg miért mentél el onnan, milyen fegyvereket szeretsz, kedvenc időtöltésed, hobbid, és fontos hogy legyen néhány ismerősöd ott. Amire a játékban figyelj oda!
Ahová készülsz előtte egy két taggal próbálj kapcsolatot létrehozni, ha esetleg addig nem volt.
Javít az esélyeken.
Sok sikert!


Szeretnék a klán aktivitásán javítani pár új tag felvételével, a régiek noszogatásával, továbbá az inaktívak számának csökkentésével,ezért gondoltam aktuális újraírnom a topic kezdőlapját.
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif
«1...3132333435...51»